2009-02-09 | Sartuose valstiečių liaudininkų pergalė

Šiemet tradicinės ristūnų žirgų lenktynės „Sartai 2009“ buvo itin sėkmingos valstiečiams liaudininkams – LVLS Varėnos skyriaus pirmininkas Stanislovas Kėrys pasiekė visų laikų geriausią Sartų lenktynių rezultatą.

Paskutinių, lemiamų lenktynių metu, kuriose varžytasi dėl ŽŪM įsteigto Didžiojo žiemos prizo, į kovą stojo šeši labiausiai patyrę šalies važnyčiotojai su pačiais eikliausiais ristūnais: Stasys Kėrys su Amerikos ristūnu Sakalu, Algis Vilkinis su Amerikos ristūnu Gigolo Hiorda, Kazys Trota su Amerikos ristūnu Velnio nuotaka, Vaidas Rimša su prancūzų ristūnu Ola Tivoli, Aurimas Sakalovas su Amerikos ristūnu Rodney Augustinu ir Artūras Kukys su rusų ristūnu Agentu.

Pirmasis per 2 min. 3,347 sek. trasą įveikė Stasys Kėrys. Beje jis su Amerikos ristūne Harmonija laimėjo ir Kūno kultūros ir sporto departamento prizą.

„Ūkininko patarėjas“ informacija

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2020 m. sausio 31 d. (penkt.) 15.00 val. vyks LVŽS Tarybos posėdis, VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis, kuris vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų