Konferencija „Racionalus miško naudojimas – darnaus miškų ūkio pagrindas“

Šių metų balandžio 6 d. (penktadienį) Aleksandro Stulginskio universiteto IV rūmų konferencijų salėje (Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno raj.) įvyks Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio globojama miškų politikos diskusija – konferencija „Racionalus miško naudojimas – darnaus miškų ūkio pagrindas“. Šis renginys puiki proga visiems neabejingiems šalies miškų ateičiai asmenims kartu padiskutuoti bene aktualiausia šiandienos miškų politikos tema – kaip racionaliau panaudoti ir kartu išsaugoti didžiulį sukauptą šalies miškų potencialą globalių ir vietinių iššūkių kontekste.

Renginio metu (programa pridedama) žinomi Lietuvos miškų mokslo atstovai pasidalins savo įžvalgomis apie miško naudojimo galimybes ir perspektyvas įgyvendinant darnaus miškų ūkio principus visuose Lietuvos miškuose, ilgalaikėje perspektyvoje išlaikant balansą tarp ekonominių, socialinių ir ekologinių miško teikiamų naudų. Taip pat bus organizuota diskusija, kurios metu miškų politikos sprendimų priėmėjai, kartu su miškų mokslo atstovais, miškų sektoriaus socialiniais partneriais ir kitais visuomenės atstovais išsakys savo mintis apie tai, kaip galėtų ir turėtų būti pagerintas bendradarbiavimas ir komunikacija miškų sektoriuje, kokios racionalaus miško naudojimo ribos ir grėsmės jas peržengus, kaip racionaliau panaudoti sukauptą medienos potencialą jo neprarandant, galiausiai apie tai, kokio dydžio miško valdos būtų tinkamiausios darnaus miškų ūkio įgyvendinimui.

Renginio organizatoriai Aleksandro Stulginskio universitetas ir Aplinkos ministerija kviečia registruotis į konferenciją el. pašto adresu: me@asu.lt arba telefonu (8-37) 75 22 82 .

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų