Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas LR Seimo rinkimuose 2012 m.

Tomilinas Tomas

Oficiali kandidato anketa, numeris partijos sąraše ir apygarda

 

Tomas Tomilinas - aktyvus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys, politologas, baigė Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą. Daugelio socialinių projektų ir iniciatyvų autorius ir vykdytojas. Profesinių sąjungų konsultantas.Suaugusių švietimo specialistas. Vienas iš Socialinių investicijų valdymo centro, Kritinės minties instituto "Demos" ir asociacijos "Belarus Watch" steigėjų. LVŽS programos rengimo darbo grupės narys.

Buvo vienas iš profesinių sąjungų steigimo prekybos tinkluose iniciatorių (2007 m. IKI profsąjunga, vėliau - mažai uždirbančių Samdomų darbuotojų profsąjunga SAMPRO), Žaliųjų frakcijos steigėjas valstiečių liaudininkų partijoje (2010 m.) 2012 m. buvo referendumo dėl atominės elektrinės surengimo iniciatyvinės grupės koordinatorius. Kartu su žmona augina tris vaikus.

Taip darbo vietų kūrimui
Ne – ekologiškai pavojingai, ekonomiškai nenaudingai Visagino atominei elektrinei. Energetinė laisvė – tik per atsinaujinančius šaltinius: biomasės, biodujų, saulės, vėjo ir tt., kurios užtikrins pigiausią šilumą ir elektrą. Per atsinaujinančių energijos šaltinių plėtrą Lietuvoje sukurti 30 tūkstančių naujų darbo vietų

Švari aplinka, gera mityba, sveika gyvensena – ilgo visaverčio gyvenimo pagrindas.

Taip pigesniam maistui
Būtiniausiems maisto ir kitiems produktams, kuriuose nėra genetiškai modifikuotų organizmų (GMO), taikyti lengvatinį PVM. Privalomas produktų, turinčių GMO šaltinių (pašarai, priedai), žymėjimas.

Taip mažesnėms šilumos sąskaitoms
Valstiečių žaliųjų sąjungos meras vadovauja Ukmergės rajonui. Jo komandos sprendimų dėka rajonas padarė revoliuciją šilumo ūkyje ir atsikratė šilumos ūkio monopolistų. Ukmergės pavyzdžiu pertvarkysime Trakų, Lentvario ir Vilniaus šilumos ūkį, priversime privatininkus sumažinti kainas arba atsisakysime jų paslaugų, neleisime piktnaudžiauti viešuoju turtu.

Taip asmens laisvei ir ekologijai
Pasisakau už naminių gimdymų legalizavimą, už laisvę atsisakyti nereikalingų vaistų ir skiepų. Sakau taip pluoštinių kanapių auginimui. Ekologija man ne tik gražus žodis, o politinės programos pagrindas ir esmė.

Lietuva – natūraliausia, švariausia, sveikiausia ES šalis, kur žmogaus ir gamtos darna kuria dvasiškai ir materialiai turtingą visuomenę.

alt

Kontaktai:
E-paštas: uztaika@gmail.com
Mob. Tel.: 8 686 27469

Publikacijos ir domėjimosi sritys:

Žalioji politika:
http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/t-tomilinas-strucio-uzsienio-politika-kaimynu-branduoliniu-monstru-akivaizdoje.d?id=57747466
http://www.ekodiena.lt/ar-lietuvoje-tauta-turi-teise-spresti/
http://www.diena.lt/naujienos/miestas/zalieji-persirenge-gandrais-protestavo-prie-rusijos-ambasados-429706#axzz1yoDeFDmD

Pokalbiai apie darbo santykių politiką:
http://iq.lt/kava-su-iq/profsajungu-konsultantas-%E2%80%9Eprofsajunga-yra-verslas%E2%80%9C/
http://www.panbalsas.lt/naujienos/miestas/engtiems_darbuotojams_atsuko_nugara
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/prie-prezidenturos-protestuotojai-kuria-vergu-turgu-56-162167
http://www.luni.lt/index.php/2008_11_20._Tomas_Tomilinas._AR_GALIMA_DEMOKRATIJA_BE_PROFS%C4%84JUNG%C5%B2%3F

Ką galvoju apie politiką ir ko sieksiu?

http://www.delfi.lt/news/balsuok2012/politikoakimis/ttomilinas-zaliosios-politikos-pagrindai-arba-kodel-nereikia-jungti-lentvario-prie-vilniaus.d?id=59623289

Projektai, kuriuose dalyvauja Tomas:
www.socinvest.lt
www.sampro.lt
www.belaruswatch.org
www.demos.lt
www.nk95.org
www.zali.lt
www.uzreferenduma.lt


Spaudai:

Formatas - CMYK
Formatas - RGB Formatas - RGB


Nuotraukos:

 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų