2008 09 09 | V.Domarkas: prasidėjus mokslo metams mokyklos neturi būti pertvarkomos

Neseniai keliose žiniasklaidos priemonėse paskelbta Zarasų rajono švietimo bendruomenę trikdanti informacija apie Baibių mokyklos pertvarką. Rajono savivaldybės meras teigia, jog teksią atsižvelgti į bendruomenės pageidavimus ir leisti komplektuoti pagrindinės mokyklos klases. Tuo tarpu rajono valdžia nežada nusileisti ir šią savaitę vėl ketina spręsti dėl Baibių mokyklos pertvarkos.
Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas, valstietis liaudininkas Virginijus Domarkas reiškia susirūpinimą, kad prasidėjus jau antrai mokslo metų savaitei vėl pradedamas svarstyti klausimas apie mokyklos pertvarką. „Bet koks mokyklos reorganizavimas ar pertvarkymas turi būti aptartas su bendruomene, kuriai tai yra aktualu, mokyklos gali būti pertvarkomos tik įstatymų nustatyta tvarka ir turi baigtis iki mokslo metų pradžios. Vadovaujantis teisiniais ir moraliniais argumentais šiais mokslo metais nei Baibių, nei jokia kita Lietuvos mokykla nebegali būti pertvarkyta” , tvirtina Virginijus Domarkas.

 
 
Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. rugsėjo 6 d. (penkt.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau

LVŽS sąskrydis 2019

article thumbnailŠ. m. liepos 27 d. (šeštadinį) tradicinis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vasaros sąskrydis vyks Prienų rajone.
Plačiau

LVŽS Biržų skyriaus vasaros sąskrydis

article thumbnailŠ. m. liepos 19 d. (penktadinį) kviečiame dalyvauti Biržų skyriaus vasaros sąskrydyje.
Plačiau

Tarybos posėdis

article thumbnail2019 m. liepos 15 d. (pirm.) 15.00 val. šaukiamas LVŽS Tarybos posėdis kuris, vyks VIA BALTICA konferencijų salėje, Kauno raj.
Plačiau
 
 
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Gedimino pr. 28/2-510, Vilnius, tel. 8 5 212 0821
El. paštas: info@lvzs.lt
Daugiau kontaktų