EGLĖ
STASIŠKIENĖ

Sąrašo nr. 14

EGLĖ STASIŠKIENĖ

Aktyviai dalyvauju visuomeninėje ir politinėje veikloje nuo 2016 m. Esu LVŽS Vilniaus rajono skyriaus pirmininkė, teisininkė, LR Seimo nario patarėja, visuomeninė konsultantė, LVŽS Etikos ir procedūrų komisijos pirmininko pavaduotoja, labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ ir VšĮ „Naisių vasaros teatras“ savanorė. Taip pat esu mylinti ir atsidavusi mama bei aktyvi pilietė.

Teisės bakalauro ir magistro išsilavinimą įgijau Valstybės valdymo fakultete Mykolo Romerio universitete.

Nuo 2001 m. kaupiu profesinę patirtį teisės srityje bei turiu daugiau nei 10 m. projektų vadovės darbo patirtį ES struktūrinių fondų finansuojamų infrastruktūrinių projektų valdyme. Tiek darbo patirtis, tiek ir gausybė savanorystės valandų leido pažinti daug skirtingų žmonių, išgirsti jų problemas ir jas išspręsti. Šios patirtys leis sukauptas žinias panaudoti darbui Europos Parlamente, atstovaujant Lietuvos piliečiams bei siekiant įgyvendinti pagrindinę užduotį Lietuvos gyventojų labui – tapti lygiateisiais ES piliečiais, išsaugant mūsų neginčijamas vertybes – tradicinę šeimą, kultūrą, papročius bei šalies suverenitetą.

Vaida Mandrijauskaitė, labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė:

Savanorystė atskleidžia gražiausias žmogaus savybes! Būtent čia pažinau Eglę ne tik kaip „Švieskime vaikus“ savanorę, bet ir kaip nuostabų žmogų. Todėl nepaprastai džiaugiuosi, kad Eglė yra mano komandoje.

Eglė yra organizuota bei veikli moteris. Nuolat siekia tobulėti ir įprasminti savo veiklą. Mano patirtis dirbant kartu yra neįkainojama – nesvarbu ar tai sudėtinga užduotis, ar tiesiog pokalbis, su Egle viskas vyksta nuoširdžiai ir sklandžiai. Ji komunikabili, atsakinga, supratinga, taktiška, mokanti ne tik kalbėti, bet ir įsiklausyti bei suprasti. Eglės gebėjimai ir asmeninės savybės įrodo, kad tikint savo darbu galima kalnus nuversti.

Eglė įkvepia savo entuziazmu ir atvirumu bei moka kurti aplinką, kurioje kiekvienas jaučiasi vertinamas ir suprastas.

Esu įsitikinusi: Eglė bus puiki Europos Parlamento narė. Ji turi visišką mano pasitikėjimą ir palaikymą, nes žinau, kad Eglė kelia aukštus reikalavimus darbui, todėl atstovautų mums sąžiningai su atsidavimu, ko šiose svarbiose pareigose reikia.

Sėkmės!