ŽYDRŪNAS
SAVICKAS

Sąrašo nr. 6

ŽYDRŪNAS SAVICKAS

Esu Molėtų rajono savivaldybės tarybos narys, 2011-2015 m. – Vilniaus m. savivaldybės tarybos narys, vadovavau tarybos narių grupei „Už kultūringą Vilnių“, kuomet inicijavau draudimą rūkyti Vilniaus parkuose ir autobusų stotelėse. Siekiau, kad sveikatingumui būtų skirtas didesnis finansavimas ir dėmesys. Buvau vienas Vilniaus sporto festivalio iniciatorių.

Didžiuojuosi suteiktu Biržų r. savivaldybės garbės piliečio vardu. Buvau apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi, Santarvės medaliu „Pro augenda Concordia“.

Aktyviai propaguoju sveiką gyvenimo būdą, savo pavyzdžiu motyvuodamas žmones sportuoti, sveikai maitintis ir stiprinti imunitetą.

Esu pripažintas visų laikų stipriausiu pasaulio žmogumi, daugkartinis Europos ir pasaulio čempionas, pasiekęs dešimtis pasaulio rekordų. Daugiau nei 30 metų garsinu Lietuvos vardą pasaulyje. Tris kartus buvau išrinktas geriausiu Lietuvos sportininku.

Vadovaudamas Lietuvos galiūnų federacijai, auginu Lietuvos galiūnų pamainą, organizuoju nacionalines ir tarptautines varžybas Lietuvoje ir užsienyje.

Savivaldoje, versle ir sporte sukauptą patirtį tikiuosi sėkmingai panaudoti Europos Parlamente. Čia sieksiu, kad ES išliktų nepriklausomų, nacionalinių valstybių sąjunga, o nacionalinė teisė būtų viršesnė už ES įstatymus. Atstovausiu tradicinėms tautos ir šeimos vertybėms.

Doc. dr. Rimas Jankūnas, Sveikatos teisės instituto direktorius:

Neadekvatus COVID valdymas suteikė unikalią galimybę pabendrauti su daugybe puikių žmonių, kuriems paspausti ranką anksčiau net nesvajojau. Toks yra Žydrūnas Savickas. Viso pasaulio pripažinta fizinė jėga ir tvirtas moralinis kompasas puikiai dera su jo dvasine stiprybe, paprastu nuoširdumu ir noru panaudoti žinias bei patirtį Lietuvos žmonių sporto ir sveikatos labui. Svajoju, kad kaip Žydrūnas mąstantys žmonės sudarytų Europos Parlamento ir Lietuvos Seimo daugumą!